Platforma rozbehni-web ve všech jejich verzích slouží k tvorbě a provozování profesionálních a moderních webových stránek. Platforma je svým přístupem, technologií a funkcemi novinkou, ve které jsme se snažili zohlednit ty nejlepší zkušenosti, znalosti a dovednosti získané za posledních 5 let. 

 

Díky platformě rozběhni-web.cz Vám web komponujeme na základě předpřipraveného řešení s danou funkcionalitou a v daném rozsahu. Díky před implementační studii vneseme do celé realizace hodnotu díky analytické, konzultační a poradenské činnosti. Na základě identifikovaných potřeb pak v rámci implementace dotváříme celé řešení na míru dle konkrétních potřeb a požadavků. Pak celé řešení provozujeme jako službu, zajišťujeme vám webhostingové služby, technickou podporu, poskytujeme reporting a v případě zájmu se staráme také o vaší doménu či domény. Jsme vám rovněž k dispozici na případné zadané požadavky a úpravy.

 

Vy získáváte profesionální a reprezentativní webové řešení, které maximálně zohledňuje vaše potřeby a do kterého můžete z 95% zasahovat sami. Máte přesný reporting o tom, co se na webu i mimo něj děje a v případě potřeby máte vedle sebe partnera, který se o vás stará.

 

Web prakticky nezastarává a v případě potřeby lze provést jeho modernizace jak ze strany objednatele, tak ze strany dodavatele. Webové řešení lze tedyv průběhu kompletně zmodernizovat, upravit či změnit. 


  

 

 

Rádi si s vámi dojednáme osobní setkání a představíme přínos řešení pro vaše podnikání

Kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře nebo navštivte naší stránku s kontakty